Ochroń swój e-biznes

Nowy REGULAMIN dla e-sklepu

Kontrakty, Obsługa prawna branży IT

SHS


Zadaj pytanie

- bez zobowiązań

Regulamin

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Zadaj pytanie:

 Realizacja w ciągu 24 godzin, cena + 50%

Dodaj załącznik nr 1:

Dodaj załącznik nr 2:
Klienci o nas:


Nowy LądPomagamy dłużnikom.


Jesteś zadłużony?

Dostałeś wezwanie do zapłaty od ULTIMO lub innej firmy windykacyjnej?

Dostałeś nakaz zapłaty lub zawiadomienie od komornika?

- Dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci dobrze ocenić Twoją sytuację przy pierwszej bezpłatnej rozmowie telefonicznej.

 szybka_porada


Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty.

Otrzymanie z sądu nakazu zapłaty lub wyroku zaocznego nie zawsze wiąże się z koniecznością uiszczenia zasądzonej kwoty. Firmy windykacyjne często na drodze sądowej domagają się zapłaty przedawnionych długów.  W takich przypadkach możliwe jest uchylenie się od obowiązku zapłaty, bez        narażania się na dodatkowe koszty.

 Serwis Twojeprawo.pl skutecznie pomaga osobom zadłużonym, zmagającym się z  firmami windykacyjnymi takimi jak Intrum Justitia, Presco, Ultimo, Prokura. Jeśli  otrzymałeś pozew, wyrok zaoczny lub nakaz zapłaty możesz skontaktować się z  nami za pomocą poniższego formularza, załączając skan lub zdjęcia pozwu oraz  nakazu zapłaty. W ciągu 24/48 godzin otrzymasz bezpłatną analizę sprawy pod  kątem zasadności pozwu. Po przeanalizowaniu sprawy skontaktujemy się  z Tobą i nakaz - fotow zależności od sytuacji zaproponujemy dalszą współpracę i obronę  Twoich praw przed sądem za pośrednictwem kancelarii prawnej . Posiadamy  certyfikat dostępu do elektronicznego postępowania upominawczego (E-sąd w  Lublinie). W przypadku otrzymania nakazu z E-sądu działania możemy podjąć  jeszcze szybciej. Wystarczy, że udostępnisz nam kod dostępu do akt E-sądu i  wyrazisz zgodę na analizę sprawy.

    Ile zapłacisz za pomoc w złożeniu sprzeciwu?

Nasze wynagrodzenie zależy tylko od wygranej sprawy i jest pokrywane z kosztów, które ponosi firma windykacyjna przegrywająca sprawę.

Czy jest już za późno by złożyć skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty?

Pomagamy również osobom, które o istnieniu swojego długu dowiedziały się dopiero od komornika (np. z powodu zmiany adresu zamieszkania). Nawet wtedy nie jest jeszcze za późno by przywrócić termin do wniesienia sprzeciwu i skutecznie powstrzymać egzekucję.

Jeżeli otrzymałeś nakaz zapłaty lub wyrok zaoczny nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami ponieważ czas jest bardzo ważny. Od otrzymania przesyłki z sądu masz tylko 14 dni na skuteczne wniesienie sprzeciwu i uchylenie się od zapłaty przedawnionego długu.

Możesz nam zaufać, zajmowaliśmy się setkami spraw podobnych do Twojej!

Serwis Twojeprawo.pl tworzą prawnicy z doświadczeniem zdobytym w kancelariach i firmach windykacyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować skuteczną pomoc pozwanym przez firmy windykacyjne. Na terenie Wrocławia istnieje możliwość spotkania z prawnikiem oraz osobistej konsultacji sprawy.

Aby Ci pomóc będziemy potrzebowali następujących dokumentów:

1. Nakaz zapłaty (najlepiej w formie skanu)

2. Twój opis sprawy zawierający informacje o umowie lub zdarzeniu z którego wynika roszczenie.

                    ? wysyłki dokonaj poprzez formularz zapytania, e-mailem, lub pocztą.

?????????????????????????????????????

Doradztwo Prawne i Gospodarcze
ul. Turkusowa 52, Kruszyn
59-700 Bolesławiec

NIP: 612-158-04-71

Kontakt:

Radosław Owczarkowski: tel. (48) 509 835 503

e-mail: kancelaria@twojeprawo.pl

?????????????????????????????????????

Najczęściej zadawane pytania w sprawie nakazu zapłaty i sprzeciwu od nakazu zapłaty.

Czym jest nakaz zapłaty?

Jest to orzeczenie szczególnego rodzaju, wydawane na posiedzeniu bez udziału stron, w którym sąd nakazuje pozwanemu zapłatę na podstawie dokumentów załączonych do pozwu. W postępowaniu upominawczym zasadą jest, że osoba pozwana o swojej sprawie dowiaduje się w momencie otrzymania nakazu zapłaty i dopiero wtedy może podjąć obronę swoich praw wnosząc sprzeciw. W przypadku gdy sprzeciw nie zostanie wniesiony w przeciągu 14 dni od otrzymania nakazu, nakaz zapłaty staje się prawomocny.

Co to jest prawomocność?

Gdy nakaz staję się prawomocny firma windykacyjna (wierzyciel) może po uzyskaniu klauzuli wykonalności skierować Twoją sprawę do komornika. W praktyce oznacza to wszczęcie postępowania egzekucyjnego i egzekucję długu poprzez zajęcie Twojego konta bankowego, wynagrodzenia za pracę, emerytury, renty, cennych przedmiotów lub w skrajnych przypadkach domu lub mieszkania

Pamiętaj, aby zapobiec uprawomocnieniu się nakazu zapłaty konieczne jest wniesienie sprzeciwu. Gdy zostałeś pozwany przez firmę windykacyjną (np. Intrum Justitia, Presco, Ultimo, Prokura), istnieje duże prawdopodobieństwo, że dług jest przedawniony lub nie istnieje, a Ty możesz skutecznie uchylić się od zapłaty. Serwis Twojeprawo.pl służy pomocą właśnie w takich przypadkach, oferując bezpłatną analizę sprawy i wniesienie sprzeciwu za pośrednictwem kancelarii prawnej.

Czym jest przedawnienie?

Upływ okresu przedawnienia stanowi podstawę do uchylenia się od zapłaty po wskazanym przez prawo terminie. Najczęściej spotykane terminy przedawnienia to 3 i 10 lat. Jeśli otrzymałeś pozew lub nakaz zapłaty skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia czy Twoja należność jest przedawniona. Sąd rozpatrując Twoją sprawę nie bada z urzędu przedawnienia dlatego jedyną możliwością uchylenia się od zapłaty jest skuteczne wniesienie sprzeciwu.

Dlaczego nie pobieramy od Ciebie wynagrodzenia?

Celem działania naszego serwisu jest pomoc osobom zadłużonym w firmach windykacyjnych. Nasze wynagrodzenie zależy od wygranej sprawy i jest pokrywane
z kosztów zastępstwa procesowego, które ponosi firma windykacyjna przegrywająca sprawę.Zobacz także

  • Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Otrzymanie z sądu nakazu zapłaty lub wyroku zaocznego nie zawsze wiąże się z koniecznością uiszczenia zasądzonej kwoty. Firmy windykacyjne często na drodze sądowej domagają się zapłaty przedawnionych długów.  W takich przypadkach możliwe jest uchylenie się od obowiązku zapłaty, bez        narażania się na dodatkowe koszty.  Serwis Twojeprawo.pl skutecznie pomaga…
    Tags: zapłaty, nakazu, sprawy, sprzeciwu, nakaz


  • Jesteś zadłużony? Dostałeś nakaz zapłaty i nie wiesz co zrobić? Dostałeś wezwanie od ULTIMO lub innej firmy windykacyjnej?   - Dobrze trafiłeś. Zadzwoń - pomożemy Ci ocenić Twoją sytuację i skutecznie obronić się przed niepotrzebnymi kosztami.   Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Otrzymanie z sądu nakazu zapłaty lub wyroku zaocznego nie zawsze wiąże się z…
    Tags: zapłaty, nakazu, sprawy, nakaz, sprzeciwu


  • Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Otrzymanie z sądu nakazu zapłaty lub wyroku zaocznego nie zawsze wiąże się z koniecznością uiszczenia zasądzonej kwoty. Firmy windykacyjne często na drodze sądowej domagają się zapłaty przedawnionych długów. W takich przypadkach możliwe jest uchylenie się od obowiązku zapłaty, bez narażania się na dodatkowe koszty. Serwis Twojeprawo.pl skutecznie pomaga osobom zadłużonym,…
    Tags: zapłaty, nakazu, sprawy, nakaz, sprzeciwu


Dane firmy:

Doradztwo Prawne i Gospodarcze
ul. Turkusowa 52, Kruszyn
59-700 Bolesławiec

NIP: 612-158-04-71
REGON: 020312379

Kontakt:

tel./fax: 75 734 36 70

tel. 600 700 827, 509 835 503

kancelaria@twojeprawo.pl

channel_logos2 (1)

channel_logos2 (1)

 

Copyright © 2006-2019 Radosław Owczarkowski