Ochroń swój e-biznes

Nowy REGULAMIN dla e-sklepu

Kontrakty, Obsługa prawna branży IT

SHS


Zadaj pytanie

- bez zobowiązań

Regulamin

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Zadaj pytanie:

 Realizacja w ciągu 24 godzin, cena + 50%

Dodaj załącznik nr 1:

Dodaj załącznik nr 2:
Klienci o nas:


Nowy LądO nas

Serwis Twojeprawo.pl założony został w 2006 roku przez młodych prawników szukających nowych wyzwań, a także alternatywnych możliwości dotarcia do klientów oraz lepszej komunikacji z nimi. Serwis przez pierwszy okres swojego funkcjonowania obsługiwał szerokie spektrum spraw ? od karnych i rodzinnych do tych z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego.

Obsługą objęte były zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy. Z biegiem czasu Serwis stopniowo zmieniał profil obsługiwanych spraw koncentrując się na obsłudze problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w różnych branżach i w różnych formach. Dzisiaj naszymi klientami są przede wszystkim mikro i mali przedsiębiorcy, wśród których wiodącą grupę stanowią przedsiębiorcy z branży IT oraz eCommerce.

Przygotowujemy dla nich kompleksową infrastrukturę prawną niezbędną do działania w ich obszarach biznesowej aktywności. Doradzamy już na etapie zakładania działalności gospodarczej, pomagamy w rejestracji spółek, przygotowujemy kontrakty handlowe (B2B) i umowy konsumenckie (B2C), tworzymy wzorce umowne i regulaminy, zajmujemy się ochroną danych osobowych w przedsiębiorstwach. Mamy gotowe i sprawdzone rozwiązania prawne dla wielu rodzajów biznesów internetowych i pozainternetowych.
Nie stronimy jednocześnie od wyzwań związanych z wdrażaniem nowatorskich pomysłów i niekonwencjonalnych modeli biznesowych. Przyglądamy się rozwojowi nowych rodzajów działalności i sami szukamy najlepszych rozwiązań prawnych, które następnie moglibyśmy zaoferować naszym klientom do wdrożenia w ich przedsiebiorstwach.

Zespół

 Radosław Owczarkowski

 

radekJestem prawnikiem i właścicielem serwisu Twojeprawo.pl. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i  Administracji UAM w Poznaniu. W 2010 roku ukończyłem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców  Prawnych we Wrocławiu. W praktyce zawodowej koncentruję się na obsłudze przedsiębiorców. Lubię  rozwiązania nowe, świeże, twórcze, dlatego bardzo cenie sobie współprace z branżami IT oraz eCommerce.  Wielką satysfakcję sprawia mi precyzyjne ujęcie w słowach tworzonej umowy mechanizmów biznesowych,  zrodzonych w głowach odważnych ludzi biznesu.

 Jestem współautorem kilku publikacji książkowych z dziedziny prawa handlowego i prawa kontraktów,  m.in.:

  •  ?Odpowiedzialność członków zarządu spółki z o.o. – zarządzanie bez ryzyka.?, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o., Warszawa 2014
  • ?Rada nadzorcza w spólce z o.o. – skuteczna kontrola w firmie.? Wydawnictwo Wiedza i Praktyka 2014,
  • ?Zarząd w spółce z o.o – funkcjonowanie bez ryzyka.?, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o., Warszawa 2010,
  • ?Solidne kontrakty w spółce z o.o – od zawarcia do wykonania?, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o., Warszawa 2009,

 

Anna Wszendybył

anka

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracę magisterską broniła w zakładzie Prawa Cywilnego i Prawa Międzynarodowego Prywatnego. Obecnie odbywa aplikację adwokacką. Pracuje w kancelarii adwokackiej we Wrocławiu o szerokim profilu działalności.

Wcześniej zdobywała doświadczenie praktyczne z zakresu negocjacji i procesów o ustanowienie służebności przesyłu w dziale prawnym największego przedsiębiorstwa energetycznego w Polsce. Posiada doświadczenie w sprawach ze sfery prawa cywilnego, zwłaszcza kontraktowego i praw konsumenta.

 

 

 

 

 

 Paweł Pulka

paJestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracę magisterską broniłem w zakładzie prawa karnego. Obecnie odbywam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.Jestem także doktorantem w Instytucie Prawa Cywilnego WPAiE we Wrocławiu.

Interesuję się prawem konsumenckim oraz kontraktowym, a także czynami niedozwolonymi prawa cywilnego. Pracę zawodową traktuję przede wszystkim jako okazję do pomagania innym ludziom zagubionym w gąszczu zawiłych i niezrozumiałych przepisów polskiego prawa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współpraca

dr Olgierd Pankewicz

olek

Doświadczenie w prawie gospodarczym zdobywałem w kancelarii mec. Bogdana Fijałkowskiego w Poznaniu oraz w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak.

Obroniłem pracę doktorską o metodach interpretacji prawniczej w zastosowaniu do prawa autorskiego i prowadziłem zajęcia i wykłady dla studentów prawa i informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Doświadczenia te służą mi w prowadzeniu własnej kancelarii adwokackiej. Zawsze staram się rozpoczynać analizę sprawy i wykładnię prawa od zrozumienia życiowych problemów, do których dane przepisy się odnoszą. W mojej kancelarii oprócz spraw karnych i rodzinnych prowadzimy sprawy z zakresu prawa nieruchomości, własności intelektualnej, tworzymy umowy w obrocie gospodarczym i prowadzimy procesy reprywatyzacyjne.

 Dane firmy:

Doradztwo Prawne i Gospodarcze
ul. Turkusowa 52, Kruszyn
59-700 Bolesławiec

NIP: 612-158-04-71
REGON: 020312379

Kontakt:

tel./fax: 75 734 36 70

tel. 600 700 827, 509 835 503

kancelaria@twojeprawo.pl

channel_logos2 (1)

channel_logos2 (1)

 

Copyright © 2006-2019 Radosław Owczarkowski